trende

Makedonya Vatandaşlık Şartları

Sizlere Makedonya vatandaşlığı alma konusunda, uzman ekibimizle birlikte destek sağlıyoruz. Makedonya vatandaşlığı almak istiyorsanız; Makedonya vatandaşlık şartları için uygun olmanız gerekiyor. Ancak bu şartları yerine getirebildiğiniz taktirde Kuzey Makedonya vatandaşlığı alma hakkınız bulunuyor. Sizlere bu şartlar neler sıraladık:

  • İlk olarak en önemli şart: Makedonya’da doğmuş olmayı, belgelerle kanıtlayabilmek. Eğer Makedonya’da doğan ve vatandaşlığı bulunan anne veya baba varsa, başvuruda bulunabilirsiniz. Belgeler ile ispat gereklidir. Ekibimiz, iletişim kurduğunuz zaman konu hakkında sizleri detaylıca bilgilendirecektir.
  • Soylardan ancak 1. Soy, Makedonya vatandaşlık için taraflardan faydalanabilir.
  • Ebeveynler başvurmasa dahi çocuklar başvurabilir. Ebeveynler hayatta olmasa da çocuklar başvurabilir.
  • Makedonya vatandaşlık başvuru için gerekli olan tüm belgeler toplanmalıdır. Bu belgelerin süreleri olduğu için destek için ekibimizle iletişime geçmeden, belgeleri toplamayı önermiyoruz. Özgeçmiş mektubu, kimlik sureti gibi gerekli evraklar mevcut ve bunların çevirileri gerçekleştirilmeli.

Meşakkatli bir süreç olduğu için hata yapmadan ilerlemeniz gerek. Bu nedenle büromuzdan destek almayı düşünebilirsiniz. Zorlu bir süreçte, sıfır hata ile sağlıklı bir vatandaşlık alma süreci geçirebilirsiniz.

  • Sosyoekonomik durumu belirten bazı belgeler gereklidir.
  • Makedonya’da doğan kişinin tekrar vatandaşlık alabilmesi için, herhangi bir yazılı anlaşmayla Makedonya vatandaşlığından çıkmamış olması gereklidir.

Makedonya vatandaşlık şartları için daha detaylı bilgi için bizlere şimdi ulaşın!

Makedonya Vatandaşlık Şartları
Makedonya Vatandaşlık Şartları

İLETİŞİM ADRESLERİ:

Telefon Numarası: 0 552 670 42 83

Mail Adresi: makedonyavatandasliknet@gmail.com

Sıkça Sorulan Sorular için tıklayın!

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Makedonya Vatandaşlık Danışma
Makedonya Vatandaşlık Danışma
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?